Informujemy, iż na poniższe imprezy nie ma już wolnych miejsc:

- gra "Zatrzaśnięci w banku" (30 maja 2017),

- warsztaty: "Wartość pieniądza" (30 maja 2017),

- warsztaty: "Statystyka nie jest nudna" (30 maja 2017).

Zapraszamy Uczniów do udziału w następujących przedsięwzięciach:

  • konkurs wiedzy pn. „Świat finansów",
  • gra typu pokój zagadek pn. „Zatrzaśnięci w banku”,
  • Własny biznes- droga do sukcesu" - wystąpienie lokalnego przedsiębiorcy,
  • warsztaty: "Wartość pieniądza" i „Statystyka nie jest nudna”

Szczegółowe informacje:

Regulamin konkursu

Regulamin gry

Regulamin imprez

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy Uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie wiedzy pn. „Świat finansów" organizowanym w ramach Dnia Finansów i Rachunkowości. Patronat nad konkursem objął Bank Spółdzielczy w Skierniewicach. Konkurs odbędzie się 30 maja 2017 r. (wtorek) na terenie PWSZ w Skierniewicach.

Organizatorzy przyznają nagrodę za zajęcie:

  • I miejsca (zegarek typu smartwatch),
  • II miejsca (dysk zewnętrzny)
  • III miejsca (powerbank).

Fundatorem dodatkowej nagrody pieniężnej w kwocie 100 zł za zajęcie I, II i III miejsca jest Bank Spółdzielczy w Skierniewicach.

Zgłoszenia drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje: tel. 604 514 511, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym Szkoleniu „Własna firma – krok po kroku” organizowanym przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach, w dniach 29 - 31 maja 2017 r., w ramach IX Festiwalu Nauki.

Szkolenie skierowane jest dla osób zainteresowanych uruchomieniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej na własny rachunek.

Zapisy przyjmowane są w siedzibie Centrum w Skierniewicach, ul. Senatorska 10 lub telefonicznie 46 833 39 74, 46 833 36 50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje

W środę 26 kwietnia br. odbyła się konferencja prasowa dotycząca IX Festiwalu Nauki. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Uczelni, Urzędu Miasta Skierniewice, Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Cech Fantastyki SkierConu oraz regionalne Media. Podczas konferencji zostały przekazane szczegółowe informacje o wydarzeniach i atrakcjach IX edycji Festiwalu Nauki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Strona 1 z 2

Patronat honorowy

Fanpage Facebook

Współorganizatorzy

Patroni medialni

JSN Gruve template designed by JoomlaShine.com